Co je virtuální prohlídka?

Virtuální prohlídka je moderní způsob prezentace prostor, která nabízí návštěvníkům webových stránek možnost prohlédnout si exteriér i interiér Vašeho objektu z pohodlí domova.

Stačí párkrát kliknout myší a díky celkovému zornému úhlu 360° horizontálně a 180° vertikálně získá uživatel nejenom reálnou představu o podobě objektu, ale cítí se fyzicky přítomen na místě.
 

Ve výsledku virtuální prohlídka šetří čas a finance spojené s organizací fyzických prohlídek a v neposlední řadě láká zákazníky interaktivní cestou k návštěvě objektu. Jedná se o moderní a uživatelsky příjemný prvek, který oživí stránky vaší firmy nebo zjednoduší prodej vaší nemovitosti.

 

Proč bych měl mít zájem o virtuální prohlídku?

  • virtuální prohlídka šetří čas vám i vašim zákazníkům
  • jedná se o moderní prvek, který zvýší atraktivitu nemovitosti, prostor, firmy, webových stránek a realizovaných objektů
  • vyniknete mezi konkurencí
  • zlepšíte své postavení ve vyhledávání Google

Jaké jsou druhy virtuálních prohlídek?

Rozdělujeme základní typy virtuálních prohlídek dle objektů, které chcete prezentovat na svých stránkách.
 

Virtuální prohlídka nemovitosti

Prohlídka určená pro prezentaci prostor určených k prodeji nebo k pronájmu, kde má uživatel možnost předem si pomocí webové aplikace a jednoduchého rozhraní prohlédnout objekt zájmu. V důsledku virtuální prohlídka nemovitosti ušetří čas strávený fyzickými prohlídkami a naláká zájemce interaktivní moderní cestou.
 

Virtuální prohlídka firemních prostor a realizovaných projektů

Prohlídka zaměřená na prezentaci firemních prostor a realizovaných projektů potenciálním zákazníkům, vše rychle a z pohodlí domova. Máte zájem předvést své zrenovované interiéry či se pochlubit příjemným exteriérem, který naláká klienty? Není jednodušší cesty než jim objekt zájmu prezentovat přímo pomocí virtuální prohlídky firmy.

 

Virtuální prohlídka Google Street View | TRUSTED

Google maps a Google samotný jsou nejdůležitější složkou internetového podnikání. Díky prohlídce Google Street View | TRUSTED bude Vaše virtuální prohlídka spolu s Vaším webem zařazena do výsledků vyhledávání na Google maps. Podniky s prohlídkou technologií Street View působí seriózněji a vyniknou mezi silnou konkurencí, která na internetovém trhu panuje.