Virtuální prohlídka Google Street View

Pozice vyhledávače Google na internetovém trhu je nepopiratelná a pokud chcete úspěšně podnikat pomocí webového rozhraní, musíte myslet na svou pozici ve výsledcích jeho vyhledávání.

K dosažení vyšší příčky mezi vyhledávanými podniky Vám pomůže virtuální prohlídka Street View, někdy také nazývaná Google mapy 3D virtuální prohlídka. Taková 3D virtuální prohlídka je součástí vyhledávání Google maps. Je inovativním prvkem, který potenciální zákazníky zaujme a přesvědčí je k bližšímu prozkoumání Vašich webových stránek.

Buďte mezi prvními, kteří službu Street View využívají a posuňte se tak o krok dále než Vaše konkurence s weby obsahujícími pouze klasická fota a pasáže zdlouhavých textů.

Virtuální prohlídky se staly již běžnou součástí moderní internetové prezentace.
Pomáhá seznámit návštěvníka webových stránek s reálnými prostorami firmy a může jej velmi snadno motivovat k jejich následné návštěvě.
Virtuální prohlídka je tedy vhodná zejména pro prezentaci firem, které chtějí oslovit své budoucí zákazníky, klienty či obchodní partnery.
Pomoci jim předem se v daném prostoru zorientovat a díky reálnější představě vybrat danou firmu mezi konkurenčními společnostmi.

Jak funguje virtuální prohlídka Street View | TRUSTED?

Podívejte se na Virtuální prohlídku v Google maps

Co získám zakoupením služby Google Maps Street View | TRUSTED?

- nafocení virtuální prohlídky prostor mého podniku

- založení případně úpravu Google+ účtu

- umístění virtuální prohlídky na účet Google+, webové stránky, Facebook, ...

- trvalý marketingový nástroj

- předčím konkurenci moderním prvkem na svém webu

Kde virtuální prohlídku Google Street View | TRUSTED využiji?

Jakýkoliv podnik, který má zájem prezentovat své prostory zákazníkům online a vyčlenit se tak od konkurenčních webů.

- virtuální prohlídka hotelu, penzionu
- virtuální prohlídka restaurace, vinárny
- virtuální prohlídka škol, školek, sociálních zařízení
- virtualní prohlídky skladů, hal, showroomů, autosalonů
- kuchyňská, koupelnová a jiná studia
- turistické destinace, atrakce, bazény, aquaparky
 

Proč bych měl mít o prohlídku Street View | TRUSTED zájem?

Představte si situaci, kdy vy sami hledáte vhodné prostory pro uspořádání mimořádné akce a máte proto zájem o nalezení kvalitního podniku a bezproblémovou organizaci. Dnes při takovéto příležitosti téměř každý využije služeb Google a Google maps, kam zadá klíčová slova spolu s preferovanou lokalitou a během sekundy má k dispozici výsledky. Konkurence je ale vysoká a následně musíte pečlivě volit mezi zobrazenými podniky.

Většinou vybíráte na základě uživatelských dojmů, recenzí a hodnocení. Často máte k dispozici také klasická fota objektu, která ale ve výsledku mnoho nevypovídají. Co kdyby Vám ale některý z podniků nabídl detailní prohlídku reálných prostor?

Virtuální prohlídka Vám umožní prohlédnout si pomocí služby Google Street View | TRUSTED okolí podniku, následně projít dveřmi přímo dovnitř, nasát jeho atmosféru a rovnou si v rozlehlých prostorách vybrat ideální místo právě pro Vás. Vše pomocí pár kliků, bez zkreslených obrázků a nepřesných textů.

Spolu s panoramatickými fotkami nejvyšší kvality si prohlédnete také ostatní důležité info – otevírací dobu, jídelní lístek, přijímané platební karty a kontakty. Vše pohromadě.

Jaký podnik byste si vybrali?

Pro konkrétní kalkulaci nás kontaktujte.